Umarł Król, Niech Żyje Król! TTArtisan 90mm F1.25 Leica-M od dziś w ciągłej sprzedaży, dostępny od ręki w Interfoto.eu!

Wydaje Ci się, że widziałeś już prawie wszystko? Wierz mi, że nie… Poprzedni Król TTArtisan 50mm F0.95 robi wrażenie. Co więcej, mamy go w swojej ofercie w Interfoto.eu w kolorze czerwonym, srebrnym oraz czarnym z bagnetem Leica-M. Robi wrażenie przede wszystkim przysłoną, która schodzi poniżej F1 i niesamowitą plastyką.

A wiesz, że jest już nowy Król?
TTArtisan 90mm F1.25

Od dziś w sprzedaży dostępny od ręki jest Nowy Król TTArtisan 90mm F1.25 z bagnetem Leica-M. Przez adapter TTArtisan możesz go podłączyć do dowolnego bezlustekowego „body” czyli do: Sony E, Canon EOS-M, Canon EOS-R, Leica M, Nikon Z, Panasonic/ Sigma/ Leica L-mount, Fujifilm FX, Olympus Panasonic Micro 4/3. To jest kawał fenomenalnego szła, któremu test przed chwilą zrobił Jarosław Brzeziński – Obejrzyj recenzję TTArtisan 90mm F1.25.

To szkło wyznacza nowe kanony fotografii portretowej – jest niesamowicie plastyczne – po prostu Król! Robi wrażenie na zdjęciu, a efekty z niego zwalają z nóg.

Chcesz sprawdzić jak się nim fotografuje?

Przyjedź do nas, podłącz go do swojego „body” i testuj do woli. A jeśli nie masz jeszcze aparatu to nie szkodzi. Możesz wybrać dowolny aparat z naszego asortymentu bezlusterkowców, a nasi doradcy pomogę Ci uruchomić ten zestaw, abyś mógł osobiście sprawdzić z czym masz do czynienia.

Zapraszamy!

InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę
InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę