Wyniki Konkursu Fotograficznego z marką TTArtisan, który odbył się podczas spaceru fotograficznego w Wojnowie z psycholożką Joanną Szelugą i ekipą InterFoto.eu

Z wielką radością ogłaszamy wyniki Konkursu Fotograficznego z marką TTArtisan zrealizowanego podczas spaceru fotograficznego z psycholożką Joanną Szelug i ekipą InterFoto.eu. Konkurs odbył się w trakcie trwania Wielkiego Otwarcia VIII Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii. Uczestnicy spaceru zostali poproszeni o wykonywanie zdjęć w jego trakcie, które później stały się pracami na w/w konkurs fotograficzny. Jury konkursu składało się z ekipy InterFoto.eu i polskiego oddziału TTArtisan. Wszystkim uczestnikom konkursu fotograficznego serdecznie dziękujemy za nadesłane prace!

Zwyciężczynią konkursu została Edyta Jascheck-Wyporkiewicz. Serdecznie gratulujemy!

Praca konkursowa. Autor: Edyta Jascheck Zdjęcie przedstawia portret Przemysława Wierzchowskiego.
Praca konkursowa. Autor: Edyta Jascheck-Wyporkiewicz Zdjęcie przedstawia portret Przemysława Wierzchowskiego.

Jej niezwykłe zdjęcie, przedstawiające czarno-biały portret Przemysława Wierzchowskiego, zdobyło serca jury :). Serdecznie gratulujemy Pani Edycie za jej wyjątkowy talent i wrażliwość artystyczną.

Nagroda Światłomierz TTArtisan 🙂

Nagrodą niespodzianką dla Edyty Jascheck-Wyporkiewicz jest światłomierz marki TTArtisan w kolorze czarnym. Mamy nadzieję, że nagroda ta przyczyni się do kolejnych wspaniałych fotograficznych sukcesów.

Nagroda: Światłomierz TTArtisan
Nagroda: Światłomierz TTArtisan
Nagroda: Światłomierz TTArtisan
Nagroda: Światłomierz TTArtisan

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Z wyrazami uznania,
Zespół InterFoto.eu i polskiego oddziału TTArtisan.