Znamy listę autorów i autorek wystaw, które będzie można oglądać na 8 Wojnowskim Festiwalu Fotografii

Dziś na oficjalnym kanale Facebook Wojnowskiego Festiwalu Fotografii pojawiła się ostateczna zatwierdzona lista autorów i autorek prac, które będziemy mogli oglądać przez cały okres trwania 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii w Wojnowie.

Wśród autorów zdjęć znajduje się nazwisko członka naszej ekipy Jarosława Brzezińskiego, którego prace będzie można oglądać na Wernisażu. Jarosław Brzeziński w sobotę drugiego dnia Otwarcia 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii poprowadzi wykład „Fotografia w Kinie”, na który serdecznie zapraszamy!

Ponadto na płocie w Wojnowie znajdą znajdzie się Wystawa Pokonkursowa „Oko na Świat 2023” – zakończony w zeszłym roku konkurs fotograficzny, który swój początek miał na otwarciu zeszłorocznej 7 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii w Wojnowie.

Tegoroczne uroczyste Otwarcie 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii przypada na 1 czerwca. Prace autorów i autorek będzie można oglądać przez całe wakacje, aż do końca października 2024r.

Natomiast już od 31 maja przez 3 dni, zaplanowana jest masa atrakcji związanych z Wojnowskim Festiwalem, w których udział weźmie InterFoto.eu i marką TTArtisan.

Dokładny harmonogram wydarzenia Otwarcia 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii pojawi się już niebawem.

Zapraszamy na spacer fotograficzny podczas Otwarcia 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się 31 maja 2024