Na polskich fotograficznych portalach informacyjnych pojawiła się informacja o premierze TTArtisan AF 56mm F1.8 – tak, ale nie w Europie – wyjasniamy sytuację

Jesteśmy Oficjalnym Wyłącznym Dystrybutorem Marki TTArtisan na Polskę. TTArtisan AF 56mm F1.8 miał premierę wyłącznie na terenie Chin. Choć znalazł się w wielu sklepach internetowych np. w Stanach Zdjednoczonych to jest on wciąż niedostępny do zakupu online i jego cena w innych krajach nie jest znana. Od pewnego czasu premiery niektórych obiektywów TTArtisan są rozbite są na Chiny i resztę Świata. Tak w Chinach obiektyw TTArtisan AF 56mm F1.8 miał swoją premierę, ale jest niedostępny w zakupie dla reszty Świata.

Spodziewaliśmy się, że premiera TTArtisan AF 56mm F1.8 w mocowaniu Fujifilm X nastąpi z końcem kwietnia 2024r. jednak do chwili obecnej nie znamy daty premiery w naszym regionie, jak również nie znamy ceny obiektywu. Detaliczna cena zakupu w Polsce będzie znana w dniu premiery obiektywu.

Zachęcamy Wszystkich w tym również polskie fotograficzne portale informacyjne do śledzenia naszego bloga bądź naszego serwisu www.ttartisan.pl, gdzie pojawiają się aktualne informacje na temat premier obiektywów w naszym rejonie i ich aktualnych cen. Podawanie ceny obiektywu po premierze w Chinach dokonując bezpośredniego przeliczenia na zł jest nieprecyzyjne.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat obiektywów TTArtisan zapraszamy na nasze serwisy lub do kontaktu:

Kontakt: marketing@interfoto.eu

Pozdrawiamy Ekipa InterFoto.eu