8 Edycja Wojnowskiego Festiwalu Fotografii – kulminacja artystycznej ekscytacji: 19 lutego zamknięto przyjmowanie zgłoszeń na 8 Edycję Wojnowskiego Festiwalu Fotografii

Napięcie w powietrzu zgęstniało, gdy 19 lutego 2024r, po intensywnych tygodniach oczekiwania zakończono przyjmowanie zgłoszeń na prestiżową 8 Edycję Wojnowskiego Festiwalu Fotografii. Ponad 50 niezwykle utalentowanych autorów, zafascynowanych fotografią przesłało swoje prace.

Wielobarwna paleta stylistyczna i tematyczna nadesłanych prac obiecuje, że komisja oceniająca będzie miała nie lada wyzwanie. Teraz, gdy drzwi zgłoszeń są zamknięte, przed nią otwiera się fascynująca podróż przez świat emocji, historii i inspiracji. W każdym nadesłanym dziele tkwi potencjał poruszenia, zainspirowania i wzbudzenia dyskusji – tego można się spodziewać właśnie po 8 Edycji Wojnowskiego Festiwalu Fotografii.

Komisja ma teraz nielada wyzwanie! Będzie teraz zagłębiać się w tę różnorodność, próbując wyłowić diamenty pośród błyszczących gwiazd fotograficznego firmamentu. Proces oceny obfitować będzie w fascynujące debaty i trudne decyzje, ponieważ każde dzieło kryje w sobie indywidualną historię i unikalną perspektywę artystyczną.

8 Edycja Wojnowskiego Festiwalu Fotografii przyniesie nam niezapomniane podróże przez obrazy, które w mgnieniu oka przeniosą nas do innych światów, pobudzą nasze zmysły i zmuszą do refleksji nad pięknem ukrytym w codziennym życiu.

Tak więc, z wypiekami na twarzy i sercem wypełnionym ekscytacją, oczekujmy na ogłoszenie wybranych prac, które staną się kwintesencją tegorocznego Festiwalu. Wkrótce poznamy nazwiska artystów, których prace przeniosą nas w magiczny świat fotografii, ukazując potęgę obrazu i jego zdolność do opowiadania opowieści, które zatrzymują czas.

Śledź wydarzenie na Facebooku

Zobacz więcej informacji o Wojnowskim Festiwalu Fotografii