Kontynuujemy Oficjalną i Wyłączną Dystrybucję sprzętu marki TTArtisan na Polskę na kolejny rok

Jesteśmy Wyłącznym Dystrybutorem Marki TTArtisan na Polskę od 2019 roku. Z radością informujemy, że nadszedł już kolejny – piąty rok naszej współpracy z marką TTArtisan!

Jesteśmy dumni z uzyskanego certyfikatu, potwierdzającego naszą autentyczną relację z marką TTArtisan. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące certyfikatu oraz dostępnych produktów TTArtisan znajdują się na tej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z wysokiej jakości produktów, które oferujemy. Dziękujemy za zaufanie i wspólną podróż przez dotychczasowe lata, a my z niecierpliwością oczekujemy na kolejne lata owocnej współpracy.

Dostępne mocowania na rok 2024:

W naszej ofercie znajdują się następujące obiektywy:

Bardzo solidnej jakości adaptery TTArtisan do obiektywów z mocowaniem Leica M:

Oraz akcesoria i dodatki

Sprzedaż detaliczna

Prasa i współpraca z autorami treści

Wszystkie obiektywy TTArtisan zakupione w InterFoto.eu, objęte są w 24-miesięczną dla konsumentów końcowych i 12-miesięczną gwarancją dla firm.

Nowinki sprzętowe, testy i zdjęcia przykładowe z obiektywów

W przypadku nowości sprzętowych – zachęcamy do obserwowania naszego bloga pod adresem i oficjalnej polskiej strony marki TTArtisan. Znajdują się tam najświeższe informacje na temat marki TTArtisan, w tym często zdjęcia przykładowe z obiektywów oraz testy.