Nowe mocowanie! TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3 już wkrótce!

Jak poinformował nas producent już niebawem na rynku pojawi się dedykowana pod format Micro 4/3 wersja bardzo cenionego obiektywu, a mowa oczywiście o szkiełku TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3 , które już miało okazję wcześniej zawrócić w głowie użytkownikom pełnej klatki, a także APS-C.

TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3

Zatem lista aparatów z którymi będziemy mogli używać tego szkiełka powiększyła się o takie perełki jak np. Panasonic Lumix GH5, Olympus OM-D E-M1, a także wiele innych świetnych aparatów wyposażonych w sensory formatu micro 4/3.

Warto wspomnieć o tym, że ekwiwalent obiektywu dla pełenej klatki wynosi 100mm, zatem to szkiełko świetnie może sprawdzić się we wszelkiego rodzaju portretowych zastosowaniach, a dodatkowo możliwość tiltowania połączona z bardzo jasną przysłoną pozwala na wniesienie fotograficznej kreatywność na jeszcze wyższy poziom.

Premiera obiektywu TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3 będzie miałą miejsce 11-ego sierpnia i oczywiście będzie on dostępny w naszym sklepie internetowym InterFoto.eu.

Cena obiektywu TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3 to 1249 złotych.

Galeria zdjęć przykładowych wykonanych obiektywem TTArtisan Tilt 50mm F1.4

TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Olympus Panasonic M4/3 dostępny będzie w InterFoto.eu