TTArtisan Light Meter II: Nowa Generacja Precyzyjnego Pomiaru Światła w cenie 329zł w sprzedaży detalicznej. Zamów w przedsprzedaży!

TTArtisan Light Meter II, druga generacja kompaktowego światłomierza, wprowadza szereg ulepszeń i innowacji, które zdecydowanie podnoszą jakość i precyzję pomiaru światła. W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenie oferuje bardziej zaawansowane funkcje, które z pewnością docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy fotografii.

Intuicyjność i Prostota Użytkowania TTArtisan Light Meter II

Podobnie jak w pierwszej wersji, TTArtisan Light Meter II charakteryzuje się prostotą i intuicyjnością obsługi. Urządzenie mocuje się na stopce aparatu, a następnie za pomocą dostępnych w nim kółek ustawiamy parametry, na których planujemy wykonać zdjęcie — czułość ISO, wartość przysłony oraz czas naświetlania. Informacje zwrotne o poprawności ekspozycji dostarczają nam diody światłomierza, a pomiar światła odbywa się w obrębie kąta 45°.

TTArtisan Light Meter II

Udoskonalenia w Drugiej Generacji TTArtisan Light Meter II

TTArtisan Light Meter II wprowadza kilka kluczowych zmian w porównaniu do swojego poprzednika. Przede wszystkim, kółko z czasami naświetlania ma teraz 23 możliwe do ustawienia wartości zamiast dotychczasowych 12, co daje użytkownikowi większą kontrolę i precyzję. Dodatkowo, kółko odpowiadające za przysłonę, które w pierwszej wersji pracowało bezstopniowo, teraz zostało wyposażone w tzw. „klik”, co znacznie ułatwia precyzyjne ustawienia.

TTArtisan Light Meter II
TTArtisan Light Meter II

Kompaktowość i Zasilanie TTArtisan Light Meter II

TTArtisan Light Meter II jest nieco mniejszy od swojego poprzednika, co dodatkowo podnosi jego przenośność i wygodę użytkowania. Wymiary urządzenia zmieniły się z 40 × 40 × 15 mm na 40 × 35 × 16 mm. Zmieniło się również źródło zasilania — baterię CR2032 zastąpiło ogniwo CR1632, które pozwala na około 60 godzin ciągłego pomiaru.

TTArtisan Light Meter II
TTArtisan Light Meter II

Podsumowanie

TTArtisan Light Meter II to znakomity przykład, jak poprawić już i tak dobrze zaprojektowany produkt. Druga generacja światłomierza oferuje większą precyzję, lepszą kontrolę nad ustawieniami i jest jeszcze bardziej kompaktowa. Dzięki tym ulepszeniom, TTArtisan Light Meter II jest jeszcze bardziej niezastąpionym narzędziem dla każdego, kto chce mieć pełną kontrolę nad swoimi fotografiami.

TTArtisan Light Meter II
TTArtisan Light Meter II
Certyfikat Wyłącznego Dystrybutora Sprzętu marki TTArtisan na Polskę na rok 2023
Certyfikat Wyłącznego Dystrybutora Sprzętu marki TTArtisan na Polskę na rok 2023

Zobacz jakie jeszcze światłomierze TTArtisan mamy w ofercie:

Zamów w przedsprzedaży TTArtisan Light Meter II