Nowa cena detaliczna TTArtisan 35mm F1.4 na wszystkie mocowania APS-C w wersji srebrnej do końca wakacji to 319zł

Z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy nową cenę detaliczną dla obiektywu TTArtisan 35mm F1.4 APS-C w wersji srebrnej. Od teraz, aż do końca wakacji, ten wyjątkowy obiektyw będzie dostępny za jedyne 319 zł. To doskonała okazja, aby skompletować swój zestaw sprzętu fotograficznego tym wyjątkowym obiektywem, który łączy w sobie doskonałą jakość obrazu, solidną konstrukcję i niezwykłą uniwersalność.

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C – nowa cena detaliczna 319zł do końca wakacji*

*dotyczy wyłącznie nowych obiektywów.

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C to obiektyw, który zasługuje na szczególną uwagę. Zaprojektowany specjalnie dla bezlusterkowych aparatów z matrycą APS-C, oferuje szerokokątną ogniskową i światłosiłę F1.4, co gwarantuje obrazy o wyjątkowej plastyce. Dzięki maksymalnemu otworowi przysłony F1.4, obiektyw ten z łatwością radzi sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dostępny jest w następujących mocowaniach APS-C:

 • Sony E
 • Nikon Z
 • Canon RF
 • Canon EF-M
 • Panasonic / Sigma / Leica L-Mount
 • Fujifilm X
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny

Atuty TTArtisan 35mm F1.4 APS-C

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C wyróżnia się solidną, metalową konstrukcją, a jednocześnie jest bardzo lekki i kompaktowy. Te cechy czynią go idealnym narzędziem do fotografii ulicznej i portretowej. Obiektyw ten posiada manualną regulację ostrości, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem tworzenia obrazu. Jednym z największych atutów tego obiektywu jest jego jakość wykonania. Wszystko, od metalowej konstrukcji po precyzyjnie wykonane elementy optyczne, świadczy o wysokim standardzie produkcji. Przysłona F1.4 pozwala na uzyskanie pięknej rozmytej tła, co jest szczególnie pożądane w fotografii portretowej.

Ekwiwalent pełnej klatki dla obiektywu APS-C zależy od współczynnika przeliczeniowego (crop factor) specyficznego dla danego systemu. Dla obiektywu TTArtisan 35mm F1.4 będzie to:

 • Sony APS-C: 35mm x 1.5 = 52.5mm
 • Nikon APS-C (DX): 35mm x 1.5 = 52.5mm
 • Canon EF-M (APS-C): 35mm x 1.6 = 56mm
 • Leica APS-C: 35mm x 1.5 = 52.5mm
 • Micro 4/3: 35mm x 2 = 70mm
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny w asyście Nikon Zfc

Cena obiektywu jest bardzo przystępna, zwłaszcza w porównaniu do innych obiektywów o podobnych parametrach. Obiektyw posiada 10-listkową przysłonę, co pozwala na uzyskanie pięknych efektów bokeh. Minimalna odległość ostrzenia wynosi 0,28 m, co umożliwia tworzenie interesujących efektów i eksperymentowanie z głębią ostrości.

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny w asyście Olympus OM-D EM-1 Srebrny

Obiektyw TTArtisan 35mm F1.4 APS-C posiada 7 soczewek w 6 grupach, co zapewnia doskonałą jakość obrazu. Obraz jest bardzo ostry na całej powierzchni kadru, nawet przy maksymalnym otworze przysłony F1.4. Obiektyw ten charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami geometrycznymi i chromatycznymi, co jest rzadkością w tej klasie cenowej.

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny w asyście Leica CL

Podsumowując, TTArtisan 35mm F1.4 APS-C to obiektyw, który oferuje niezwykle dużo za swoją cenę. Jego solidna konstrukcja, doskonała jakość obrazu i elastyczność w różnych warunkach oświetleniowych czynią go doskonałym wyborem dla każdego fotografa, niezależnie od doświadczenia. Bez względu na to, czy jesteś entuzjastą fotografii ulicznej, portretowej czy krajobrazowej, ten obiektyw na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Nie ma obiektywów idealnych, TTArtisan 35mm F1.4 APS-C w niektórych aspektach też był wymagający

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C, mimo swoich licznych zalet, nie jest pozbawiony pewnych niedoskonałości, które mogą wpływać na doświadczenia fotografów. Przede wszystkim, pierścień przysłony jest dość cienki i może sprawiać czasem problemy. Dla niektórych użytkowników, zwłaszcza tych z większymi dłońmi lub preferujących szybkie i płynne dostosowywanie ustawień, może to stanowić pewne utrudnienie. Precyzyjne ustawienie przysłony może wymagać dodatkowego czasu i skupienia, co nie zawsze jest dostępne w dynamicznych sytuacjach fotograficznych.

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny
TTArtisan 35mm F1.4 APS-C Srebrny

Warto zauważyć, że znak nieskończoności na obiektywie nie odpowiada rzeczywistej nieskończoności. To oznacza, że fotografowie muszą dokładnie sprawdzać ostrość, zwłaszcza podczas fotografowania krajobrazów lub innych scen, gdzie oczekuje się, że wszystko od pierwszego planu do horyzontu będzie ostre. To może być szczególnie problematyczne dla tych, którzy polegają na znakach na obiektywie do ustawiania ostrości.

Podsumowując, TTArtisan 35mm F1.4 APS-C to obiektyw o wielu zaletach, ale niektóre z jego cech mogą stanowić wyzwanie dla użytkowników.

Zobacz jak na zdjęciach prezentuje się TTArtisan 35mm F1.4 APS-C w wersji srebrnej:

Zobacz zdjęcia przykładowe i minitest z tego obiektywu

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty jaką przygotowaliśmy, obiektyw kupisz w InterFoto.eu:

TTArtisan 35mm F1.4 APS-C – cena detaliczna do końca wakacji 319zł