TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph. i TTArtisan 50mm F2: nowe obiektywy w połowie lipca

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph. i TTArtisan 50mm F2 to nowe obiektywy firmy TTArtisan, które pojawią się na rynku w połowie lipca. Obydwa obiektywy kryją pełną klatkę, przy czym „trzydziestkapiątka” jest oferowana wyłącznie w mocowaniu Leica M natomiast „pięćdziesiątka” będzie dostępna w szeregu mocowań i to zarówno dla matryc pełnoklatkowych jak i mniejszych. Firma www.InterFoto.eu jest wyłącznym dystrybutorem produktów TTArtisan i poza prowadzeniem sprzedaży produktów TTArtisan przeprowadza ich kompleksowe testy.

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph.

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph. będzie dostępny w mocowaniu Leica M i ma w konstrukcji zarówno soczewkę asferyczną jak i trzy soczewki ze szkła ED korygujące aberracje chromatyczne.

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph.

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph. jest zbudowany z 12 soczewek w 9 grupach, w tym jednej asferycznej i trzech ze szkła ED, 10-listkowa przysłona pracuje w zakresie od F2 do F22, minimalna odległość fotografowania wynosi 0,7 metra a średnica mocowania filtrów to 52mm. Obiektyw waży około 510 g.

TTArtisan APO-M 35mm F2 Asph.
Specyfikacje
TTArtisan 50mm F2
TTArtisan 50mm F2

TTArtisan 50mm F2

TTArtisan 50mm F2 to obiektyw pełnoklatkowy oferowany w szeregu różnych mocowań, również do systemów z mniejszymi matrycami.

TTArtisan 50mm F2

TTArtisan 50mm F2 to pełnoklatkowy obiektyw zbudowany z 6 soczewek w 5 grupach, 10-listkowa przysłona pracuje w zakresie od F2 do F16, minimalna odległość fotografowania wynosi 0,5 metra a średnica mocowania filtrów to 43mm. Obiektyw waży około 190-212 g zależnie od mocowania. Obiektyw będzie dostępny w mocowaniach Canon EOS-M, Canon RF, Fujifilm X, Leica/Panasonic/Sigma L, micro 4/3, Nikon Z, Sony E.

TTArtisan 50mm F2
Specyfikacje

Certyfikat TTArtisan

Firma www.InterFoto.eu jest wyłącznym dystrybutorem produktów TTArtisan w Polsce i poza prowadzeniem sprzedaży przeprowadza kompleksowe testy tych produktów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TTArtisan na Polskę