Światłomierz TTArtisan Light Meter: 3 wersje do wyboru w tym nowa wykonana z mosiądzu

Światłomierz TTArtisan Light Meter to prosta, dobra konstrukcja, która pojawiła się na rynku w październiku 2021 roku w czarnej i srebrnej wersji wykonanej z aluminium. Teraz dołącza do nich czarny model zrobiony z mosiądzu. Testowaliśmy TTArtisan Light Meter obszernie na naszym blogu na początku marca 2022 roku. Przypominamy, że TTArtisan Light Meter to pierwsze akcesorium chińskiego producenta. Jeszcze dekadę temu na rynku praktycznie nie było oferty zewnętrznych światłomierzy mocowanych na gorącej stopce aparatu. Ale trwający od kilku lat renesans fotografii analogowej wyzwolił konkurencję na rynku takich akcesoriów ponieważ część miłośników fotografii na materiałach srebrowych używa aparatów pozbawionych wbudowanych światłomierzy, a część to gadżeciarze, którzy nie pominą żadnej okazji do epatowania hipsterskimi dodatkami do starego sprzętu.

Światłomierz TTArtisan Light Meter: wersja mosiężna

Światłomierz TTArtisan
Światłomierz TTArtisan

Powyższe zdjęcie pokazuje jak TTArtisan Light Meter w wersji mosiężnej będzie wyglądał z czasem, gdy czarny lakier będzie się wycierał: powstaną przetarcia charakterystyczne dla każdego malowanego na czarno sprzętu wykonanego z mosiądzu.

Światłomierz TTArtisan
Światłomierz TTArtisan: czas działania

Specyfikacje

Światłomierz TTArtisan

Warto zauważyć, że nowa mosiężna wersja światłomierza jest cięższa od aluminiowej, bo waży 93 gramy podczas gdy aluminiowe modele ważą po 35 gramów.

Dostępne wersje

Firma InterFoto.eu jest autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem produktów firmy TTArtisan na Polskę. W tej chwili w sklepie dostępne są wersje aluminiowe a wkrótce dołączy do nich wersja mosiężna

TTArtisan Light Meter czarny

TTArtisan Light Meter srebrny

Certyfikat InterFoto.eu TTArtisan
Certyfikat InterFoto.eu TTArtisan