TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42 – światowym hitem sprzedaży lata 2023

Bez wątpienia, sezon letni 2023r. zaskoczył nas niezwykłym fenomenem fotograficznym – obiektywem TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42. To właśnie on, pełen artystycznego zacięcia i technicznej doskonałości, zdobył serca licznych pasjonatów fotografii. W rezultacie, nasze magazyny szybko opustoszały, co świadczy o niezwykłym zainteresowaniu tym niezwykłym obiektywem. Obiektyw będzie niebawem ponownie dostępny :), ale zachęcamy, abyś zamówił go już teraz!

TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42
Sony A7 IV i TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42

Niezaprzeczalnie, fenomen „Bubble Bokeh” to efekt, który przekształca światło w magię. Delikatne, kuliste rozmycia w tle tworzą wyjątkową aurę wokół głównego tematu, przykuwając uwagę i wzbudzając emocje. To nie tylko obiektyw – to narzędzie do kreowania historii, do wydobywania istoty fotografowanego obiektu i oddawania mu właściwego piękna.

TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42 - Sony A9 II
Sony A9 II – TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42

TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42 – światowym hitem sprzedaży lata 2023

Chociaż na ten moment nasze magazyny są już puste, nie ma powodu do smutku. Zachęcamy wszystkich entuzjastów do zamówienia go już teraz. To nie tylko okazja, by stać się posiadaczem tego unikatowego obiektywu, lecz także pewność, że nabywasz go z oficjalnej polskiej dystrybucji. Bez wątpienia, warto być członkiem tej wyjątkowej społeczności twórców, którzy czerpią inspirację z innowacyjnych narzędzi.

Nikon D800 i TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh
Nikon D800 i TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42

Obiektyw będzie niebawem ponownie dostępny 🙂
Zarezerwuj już teraz!

Wysyłki zarezerwowanych obiektywów będą realizowane w pierwszej kolejności. Obiektyw będzie można również odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym InterFoto.eu w Warszawie przy ul. Targowej 20A. Zapraszamy!

Wspólnie tworzymy historię fotografii, a TTArtisan 100mm F2.8 Bubble Bokeh M42 jest jej nieodłącznym rozdziałem. Dlatego zachęcamy do zarezerwowania go już teraz i dołączenia do grona artystów, którzy przenoszą światło i emocje na klatki fotografii. Pamiętajcie – obiektyw ten to nie tylko szkło i metal, to wrota do świata kreatywności, który czeka, abyście go odkryli.

Zobacz co znajdziesz w pudełku:

Zobacz jak wypada TTArtisan 100mm F2.8 podczas filmowania w nocy: