Nowy TTArtisan 11mm Fisheye do lustrzanek Canon i Nikon

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye to nieco zaskakujący produkt ze stajni TTArtisan. Dlaczego zaskakujący? Ponieważ normalna kolej rzeczy była taka, że istniejące już obiektywy do lustrzanek były przerabiane przez producentów tak, aby pracowały z bezlusterkowcami. Tymczasem tutaj mamy sytuację odwrotną. TTArtisan „wziął na warsztat” jeden ze swoich bestsellerów, czyli obiektyw typu „rybie oko” TTArtisan 11mm F2.8 Fisheye, który był oferowany w mocowaniu Leica M oraz różnych mocowaniach dla bezlusterkowców a nawet dla średnioformatowego systemu Fujfilm GFX, i przerobił go tak, aby pracował z lustrzankami firm Canon i Nikon. Co ciekawe, konstrukcja optyczna została policzona na nowo.

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye: specyfikacje

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye

Widać spore zmiany w schemacie optycznym” zamiast 11 soczewek w 7 grupach, teraz mamy 12 soczewek w 10 grupach. Dodatkowo liczba listków przysłony wzrosła 7 do 10, natomiast minimalna odległość ustawiania ostrości nieco wzrosła.

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye

Nowy TTArtisan 11mm Fisheye: dostępność

Nowy obiektyw firmy TTArtisan typu „rybie oko” z mocowaniami Canon EF I Nikon F już wkrótce pojawi się w sklepie InterFoto.eu.

Certyfikat TTArtisan

InterFoto.eu jest wyłącznym dystrybutorem produktów TTArtisan w Polsce i poza prowadzeniem sprzedaży przeprowadza kompleksowe testy tych produktów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TTArtisan na Polskę