Kilka zdjęć przykładowych z obiektywu TTArtisan 35mm F0.95 APS-C wykonanych Fujifilm X-T4

W dzień światowej premiery obiektywu TTArtisan 35mm F0.95 nie byłem jakoś bardzo mocno zainteresowany i podekscytowany tą konstrukcją, gdyż życie nauczyło mnie chłodnego podejścia do tematu super jasnych obiektywów i efektów, które można za ich pomocą uzyskać. Jednakże, gdy obiektyw w końcu trafił w moje ręce to poczułem, że jest to obiektyw całkiem solidnie wykonany, co z automatu sprawiło, że w oczach pojawiły się iskierki i przeogromna chęć na wykorzystanie go w tak jak najlepiej lubię, czyli jako tak zwana „spacerówka”.

Chwyciłem za Fujifilm X-T4 podłączyłem szkło TTArtisan 35mm F0.95 i już przez cały weekend nie odpiąłem go od body. Nie będę ukrywał, że wciągnął mnie świat rozmyć, nieostrości i rozbłysków. Obiektywu używałem tak jak najbardziej uważam za stosowne, czyli w większości maksymalnie otwartego, chociaż kilkukrotnie zdarzyło mi się go przymknąć.

Poniżej prezentuje zdjęcia wykonane tym obiektywem, które zostały wywołane w wirtualnej ciemni z wszelkimi suwakami ustawionymi na 0. Zapraszam do oglądania.

Obiektyw TTArtisan 35mm F0.95 znajdziesz w naszym sklepie InterFoto.eu nie tylko w mocowaniu Fujifilm X.

Aparat Fujifilm XT-4 także znajdziesz w naszym sklepie InterFoto.eu