9 czerwca 2021 dzień otwarty z obiektywami marki TTARTISAN w InterFoto.eu, Szczegóły niespodzianki!

9 czerwca 2021 od 10:00 do 18:00 zapraszamy do naszego salonu fotograficznego InterFoto.eu przy ul. Targowej 20A w Warszawie na Dzień Otwarty z obiektywami marki TTArtisan. Z tej okazji oferujemy 10% rabatu na obiektywy TTArtisan.

Dzień Otwarty organizuje oficjalny wyłączny dystrybutor TTArtisan w Polsce Sklep Fotograficzny InterFoto.eu. Zabierz ze sobą swój ulubiony aparat („body”) oraz notebooka. Jak zawsze u nas w salonie będziesz miał okazję podłączyć dowolny obiektyw z naszej oferty, wykonać zdjęcia przykładowe i przegrać je na swojego notebooka – sprawdzić jakość, kadr oraz plastykę obrazu. A jak nie masz aparatu lub zastanawiasz się nad zmianą systemu to na miejscu można zestawić dowolny zestaw (body + obiektyw) z dostępnego w naszym sklepie asortymentu.

Masz obawy, że nie poradzisz sobie z podłączeniem lub pierwszymi zdjęciami z takiego obiektywu?
Nie zaprzątaj sobie tym głowy! Nasi doradcy wyjaśnią Tobie najdrobniejsze szczegóły. Pomogą  skompletować zestaw oraz pokażą jak wykonać pierwsze kroki. Z nami sobie na pewno poradzisz!

TTArtisan to marka prezentująca fenomenalne obiektywy bez elektroniki, bez autofocusa, potocznie zwane manualnymi. Można je podłączać do bezlusterkowców pełnoklatkowych i z crop’em o takich bagnetach jak: Sony E, Canon EOS-M, Canon EOS-R, Leica M, Nikon ZLeica L, Fujifilm FX, Olympus Panasonic Micro 4/3. Ich zwarta metalowa konstrukcja i szklane soczewki to kwintesencja jakości i plastyczności obrazu. Samo wzięcie takiego obiektywu do ręki powoduje, że czujesz, że to coś zupełnie innego, niż obiektywy które do tej pory znałeś. Do swojego aparatu możesz je podłączyć za pomocą popularnych adapterów takich jak TTArtisan i K&FConcept 

Jakiś czas temu na łamach naszego bloga informowaliśmy o zapowiadanej premierze nowego obiektywu TTArtisan 90mm F1.25 Leica-M. Tak już go mamy! 9 czerwca to dla nas szczególny czas, tego dnia odbędzie się u nas polska premiera obiektywu TTArtisan 90mm F1.25 Leica-M. W naszej ofercie od tego dnia będzie on do kupienia od ręki!  

W godzinach między 15:00 a 18:00 dołączy do nas fotograf Jarosław Brzeziński w roli eksperta, odpowie na pytania dotyczące obiektywów TTArtisan. Jarosław Brzeziński współpracuje z nami od dawna. To jego, między innymi, recenzje obiektywów czytasz na naszym blogu . 

Szczegóły niespodzianki:

Jedną spośród osób, które odwiedzą nas w Dniu Otwartym, który odbędzie się 9 czerwca 2021 i zrealizują zakupy (stacjonarnie w salonie fotograficznym Interfoto.eu przy ul. Targowej 20A w Warszawie) za minimum 100 zł (z całej dostępnej w sklepie oferty asortymentu) obdarujemy obiektywem TTArtisan 35mm F1.4 w wybranym mocowaniu w kolorze czarnym lub srebrnym.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  • Przyjdź na Dzień Otwarty
  • Zrób zakupy stacjonarne za minimum 100 zł( z całej oferty sklepu)
  • Zrób zdjęcie, wrzuć je do swojej relacji na Instagram i oznacz @interfoto.eu i/ lub zostaw nam swój numer telefonu

Podsumowanie najważniejszych informacji: 

Sklep Fotograficzny InterFoto.eu w tym czasie będzie otwarty wyjątkowo od 10:00 do 18:00.
Adres: Warszawa-Praga, ul. Targowa 20A, 2 piętro.
Dzień Otwarty: 9 czerwca
Godziny: 10:00 -18:00

Tematy Dni Otwartych: 

  1. Polska premiera obiektywu TTArtisan 90mm F1.25 Leica-M 
  2. Promocja 10% na wszystkie obiektywy TTArtisan 
  3. Prezentacja i możliwość testowania pełnej gamy obiektywów TTArtisan i 7Artisans 

Obejrzyj również ofertę obiektywów dostępną w sklepie Interfoto.eu: 

Obiektyw TTArtisan 90mm F1.25
Na zdjęciu Leica M10, obiektyw TTArtisan 90mm F1.25 z zamocowanym adapterem TTArtisan Leica M- Canon EOS R
InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę
InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę